Menu
پنجشنبه, 08 آبان,1399

جزئیات خبر

EasyDNNNews

پیام تبریک مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان به مناسبت فرا رسیدن 27 اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

پیام تبریک مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان

نویسنده: admin/دوشنبه, 01 خرداد,1396/دسته ها: اطلاعیه ها

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
پیام تبریک مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان به مناسبت فرا رسیدن 27 اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

 بسمه تعالی

 

تلاشگران عرصه روابط عمومی

با سلام و تحیت

امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک سامانه تشریفاتی و حتی اجرایی بلکه به عنوان سامانه‌ای مشورتی و مدیریتی و به عنوان عنصر اصلی در ارتقاء و پیشرفت سازمان‌ها جایگاه ویژه‌ای داشته و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس مطلوب نمی‌یابد. 

در روزگارکنونی روابط عمومی ابزاردست مدیریت نیست بلکه فلسفه مدیریت بوده و در صورت ناکارآمدی باعث فرسودگی در مدیریت خواهد شد.

روابط عمومی می‌تواند در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) به نام« اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال » نام‌گذاری شده با جاری کردن روح روابط عمومی در دستگاه‌های اجرایی زمینه تجلی این نام را در سراسر کشور فراهم کند.      ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات فرصتی است تا همگی بتوانند برای توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای معنوی و ارزشی این حرفه ارزشمند با تقویت حضور مدیرانی دانامحور و تحول طلب رعایت اخلاق حرفه‌ای در عملکرد خود و بهاء دادن روزافزون به‌نظام آزاد ارتباطات و اطلاعات تلاش و جایگاه این حرفه را در جامعه آرمان‌خواه و اسلامی تثبیت کنند.

اینجانب روز ارتباطات و روابط عمومی را به تلاشگران عرصه روابط عمومی تبریک و تهنیت عرض نموده، و ازخدمات ارزشمندتان در حوزه ارتباطات و روابط عمومی که در جهت ایفای رسالت خطیر اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی و تسهیل خدمت رسانی به مردم گام بر می‌دارید تقدیر وتشکر می نمایم.

محمد رضا انصاری

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان زنجان

Print

تعداد نمایش ها (1499)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان