Menu
دوشنبه, 18 اسفند,1399

جزئیات خبر

EasyDNNNews

رییس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور تأکید کرد:گسترش حضور در نمایشگاه های تخصصی

تأکید رییس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور

نویسنده: admin/پنجشنبه, 04 خرداد,1396/دسته ها: اطلاعیه ها

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
رییس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور تأکید کرد:گسترش حضور در نمایشگاه های تخصصی

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بر ضرورت گسترش حضور در نمایشگاه های تخصصی به عنوان یک کارگاه آموزشی در سطح ملی و بین المللی برای مهارت آموزان تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، محمدامین سازگارنژاد، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس این سازمان صبح امروز مورخ 2/3/1396 از دومین نمایشگاه بین المللی و تخصصی مـاشین سازی، مـاشین ابزار و فـلزکاری AMB IRAN 2017 بازدید کرد.

بنا بر این گزارش، محمدامین سازگارنژاد با حضور در غرفه سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور، نمایشگاه مذکور را فرصتی برای ارزیابی نیازهای آموزشی بازار کار کشور و ورود اطلاعات روز دنیا به کشورمان دانست.

وی بیان داشت: در فضای پسابرجام با ایجاد تعامل با کشورهای کارآمد و به روز دنیا در زمینه تکنولوژی های آموزشی، می توانیم آموزش های مهارتی کشورمان را با کیفیت تر، روزآمد و فعال تر کنیم.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: این نمایشگاه فرصت مغتنمی است تا کشورهای حاضر با ماشین ابزار و صنایع وابسته و پیشرفت این صنعت در ایران آشنا شوند.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بر بهره گیری از فضای این قبیل نمایشگاه ها به عنوان کارگاه آموزشی برای مخاطبین عام و خاص این سازمان که در سطح استان ها، مناطق، ملی و بین المللی تأکید کرد.

شایان ذکر است، سازگار نژاد، از دستگاه حدیده، قلاویززن و آج زن تراشکاری که برای نخستین بار در کشور توسط دو مربی سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور از استانهای خوزستان و اصفهان ساخته شده است، دیدن کرد و به توضیحات آنان در خصوص روش کار دستگاه ها گوش سپرد.

Print

تعداد نمایش ها (1655)/نظرات (0)

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

x
دی ان ان