Menu
پنجشنبه, 08 آبان,1399

لیست نخبگان مهارتی استان زنجان

لیست نخبگان مهارتی استان زنجان

نهمین دوره المپیاد ملی مهارت  1387

ردیف

نام رشته مهارتی

منتخبین مرحله استانی

مربی کارشناس

1

الکترونیک

علی سلطانی

مهدی شجاعیان

محسن بیات

محمد جعفر بهبودی

2

جوشکاری

میثم عبدی پور

رشید ستوده

3

طراحی صفحات وب

فرید احمدیان

خانم نوربخش

4

کاربرد نرم افزار

رضا بیات

صفدر اربطی

5

شبکه

فرید امام یاری

حسین زلفخانی

6

کاشی کاری

رسول نورمحمدی

رزاق محمدی

7

منبت کاری

منصور اکرادی

خانم عربخانی

8

ساخت و تولید

مهدی غفاری

سید شهرام مولوی

فرشاد رستم لو

ملکی

9

تراش cnc

میثم طاهری

رمضان شادبخت

10

خیاطی

زهره علوی

سمیه سلطانی

بهرام مرادی

11

قالیبافی

سید فاطمه حسینی

فرشته آسمانی

خانم رحیمی

خانم عشق

12

فناوری خودرو

داود سعادتی

وحید رزاقی

فرشید مرادی

سید عمران اجاقی

سعید یعقوبی

13

گرافیک

سمانه صالحی

پریسا علیمردانی

14

کنترل صنعتی

حسین بهرامی هیدجی

علی افشاری

15

مهندسی CADD

سلمان دویران

فرزاد بازرگان

دهمین دوره المپیاد ملی مهارت  1388

ردیف

نام رشته مهارتی

منتخبین مرحله استانی

مربی کارشناس

1

خیاطی

رسول بهرامی

کبری رضایی

سید الهام موسوی

بهرام مرادی

2

اتومکانیک

رسول احدی

داود سعادتی

جلال بیگدلی

سید عمران اجاقی

سعید یعقوبی

3

کنترل صنعتی

امید کرمی

علی کرمی

محسن مرادی

علی افشاری

4

گرافیک

مریم رضایی

پریسا علیمردانی

5

تاسیسات لوله کشی

مهدی علمداری

حسین میرزایی

حمید نسیم دوست

مهدی سلیمانی

6

جوشکاری

وحید قنبری

مجید ناصر وفایی

رشید ستوده

7

قالیبافی

سید فاطمه حسینی

شهره کلانتری

خانم عشق

خانم رحیمی

8

تراش CNC

میثم طاهری

سید مرتضی اسدی

رمضان شادبخت

9

جوشکاری

وحید قنبری

مجید ناصروفائی

رشید ستوده

10

وب طراحی صفحات

فرشاد نادری

سید علیرضا بشیری

الوندی

11

نرم افزار

رضا بیات

فرشاد اسدپور

بهزاد ملکی

صفدر اربطی

12

کاشی کاری

مهدی غفاری

بهنام حسنی

سیده سمیرا حسینی

رزاق محمدی

13

تاسیسات الکتریکی

اسحاق بختیاری

اصغر غنیمتی

علی افشاری

14

روباتیک

مجتبی کریمی

رامین لطفی

محمد علی قنبری یکتا

 

 

الکترونیک

علی سلطانی

پوریا یونس ستوده

محمد جعفر بهبودی

 

 

منبت کاری

سیامک صفی لو

عاطفه رجبی

خانم عربخانی

 

قنادی

سهراب کیان مهر

علی کیان مهر

خانم عروقی

 

طراحی مهندسی CADD

الهام غفار زاده

 

 یازدهمین  دوره المپیاد ملی مهارت  1389

ردیف

نام رشته مهارتی

منتخبین مرحله استانی

مربی کارشناس

1

ساخت و تولید (تیمی)

حسین ناصر وفایی

مجید دوستی

محمد سلطانیه

فیروز بخت

2

طراحی مهندسی CADD

سلمان دویران

سید حامد رضایی

فریبرز شیرمحمدی

فرزاد بازرگان

3

کاربرد نرم فزار

رضا بیات

فرشاد اسدپور

زهرا محمدی

صفدر اربطی

4

کاشی کاری

فرشاد عربلو

مهدی غفاری

سعید نصرتی

رزاق محمدی

5

الکترونیک

کاوین جلیلی

محمد جعفر بهبودی

6

تاسیسات الکتریکی ( برق ساختمان )

 

اسحاق بختیاری

علی افشاری

7

مکاترونیک ( تیمی)

حسن بهرامی هیدجی

سجاد قره داغی

علی نظری

8

تراش CNC

میثم طاهری

امین اله شیری

محمد چرگری

رمضان شادبخت

9

جوشکاری

عادل صالحی

محمد رحیمی

رشید ستوده

10

تاسیسات لوله کشی

مهدی علمداری

حمید نسیم دوست

علی احمد خانی

 

11

طراحی صفحات وب

فرشاد صحبتلو

 

12

کنترل صنعتی

اصغر تیموری

علی کرمی

سید میلاد حسینی

 

13

آجرچینی

بابک دهقان

..... محمدی گوندره

سهیلا گنج خانلو

 

14

کابینت سازی

محمد هادیلو

رسول نور محمدی

 

15

فناوری اتومبیل

عباس صادقی

رسول احدی

 

16

روباتیک (تیمی)

محبی  کریمی

مرتضی محمدی

آرمین عبدی

مسعود فیروزی

محمدعلی قنبری یکتا

17

خیاطی

سید الهام موسوی

زهرا بیات

آذر عباسی

بهرام مرادی

18

گرافیک

علی کشتی آرا

مریم رضایی

رویا نوری

پریسا علیمردانی

دی ان ان